Dekoratif Panel Uygulamalari

HİZMETLER

Dekoratif Panel Uygulamalari

Dekoratif Panel Uygulamalari

Hizmet Açıklama

Dekoratif Panel Uygulamalari konusunda Gaziantep ve tüm Türkiyede hizmet veren Özkaya Tel Çit Sistemleri siz degerli müsterilerimizie dekoratif panel uygulamalari konusunda bir çok seçenek sunmaktadir. Teknolojinin gelismesi ve görselligin ön planda oldugu bu zamanlarda toplu yerlesim alani olan siteler, okullar, hastaneler, park ve bahçeler, özel mülkiyetli çiftlik ve bahçeli villa tipi evlerin bahçe duvari ve çevresinin emniyetinin saglanmasi için yaygin olarak üretilen ve kullanilan, çepe çevre etrafi saran teller her yönü ile çok tercih edilmektedir. Gaziantep Dekoratif Panel Uygulamalari firmasi olan özkaya tel çit sistemleri uzun yillar alaninda deneyimli kadrosu ve müsteri memnuniyeti odakli çalisan profesyonel ekibi ile çok kisa sürelerde uygun dekoratif panel çit fiyatlari ile bu alanda hizmet vermektedir.
Firmamizin kaliteden ödün vermeden dekoratif panel çit ürünlerini çok ekonomik dekoratif panel çit fiyatlari ile müsterilerimize uygulama hizmetini sunuyoruz. Kullanim amaci ve yerine göre büyük degisiklikler gösteren dekoratif panel çitleri kullanilacak yerin özelligine ve müsteri isteklerine göre montaji uygulanmkatadir.

Dekoratif Paneller Daha çok ev, villa, süs ve çocuk parklarinda kullanilan dekoratif panel çit; bir çok özelligine ve çit fiyatina göre degisiklik göstermektedir. Ürünün özelligine göre degiskenlik gösteren dekoratif panel çitler, Galvaniz üzeri Elektro statik firin boya ile boyanan dekoratif panel çitler her türlü iklim sartlarinda zarar görmeden uzun yillar saglikli bir sekilde kullanilmaktadir.


Bununla birlikte uzun yillar sikintisiz kullanilabilmesi için üretim asamasinda bir çok testten geçmektedir. Dekoratif panel çitler 1800 saat tuz testine tabi tutulmaktadirlar. Genel piyasa durumunu göz önüne alindiginda Ral 6005 yesil standart renk olarak kullanilmakta olup, bütün renklerde üretilebilmektedir.


Firmamiz sadece dekoratif panel çit uygulamalari alaninda degil, güvenlik amaçli jiletli ve dikenli tel uygulamlari alininda da uzun yillardir hizmet vermektedir. Kullandigi kaliteli malzemeleri, profesyonel isçiligi, uygun fiyatlari ile müsterilerimizin memnuniyetini kazanmayi amaç edinerek sürekli teknolojiyi yakindan takip etmektedir.


Sadece uygulama konusunda degil, uygulama sonrasinda ileriki zamanlarda çikabilecek problem ve sikintilarda daima müsterilerimize destek olmaktayiz. Gaziantep Dekoratif Panel Uygulamalari konusunda daha detayli bilgi almak için lütfen bizimle itibata geçiniz

Vatan Sana Canım Feda