Dekoratif Panel Uygulamaları

HİZMETLER

Dekoratif Panel Uygulamaları

Dekoratif Panel Uygulamaları

Hizmet Açıklama

Dekoratif Panel Uygulamaları konusunda Gaziantep ve tüm Türkiyede hizmet veren Özkaya Tel Çit Sistemleri siz değerli müşterilerimizie dekoratif panel uygulamaları konusunda bir çok seçenek sunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve görselliğin ön planda olduğu bu zamanlarda toplu yerleşim alanı olan siteler, okullar, hastaneler, park ve bahçeler, özel mülkiyetli çiftlik ve bahçeli villa tipi evlerin bahçe duvarı ve çevresinin emniyetinin sağlanması için yaygın olarak üretilen ve kullanılan, çepe çevre etrafı saran teller her yönü ile çok tercih edilmektedir. Gaziantep Dekoratif Panel Uygulamaları firması olan özkaya tel çit sistemleri uzun yıllar alanında deneyimli kadrosu ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan profesyonel ekibi ile çok kısa sürelerde uygun dekoratif panel çit fiyatları ile bu alanda hizmet vermektedir.
Firmamızın kaliteden ödün vermeden dekoratif panel çit ürünlerini çok ekonomik dekoratif panel çit fiyatları ile müşterilerimize uygulama hizmetini sunuyoruz. Kullanım amacı ve yerine göre büyük değişiklikler gösteren dekoratif panel çitleri kullanılacak yerin özelliğine ve müşteri isteklerine göre montajı uygulanmkatadır.

Dekoratif Paneller Daha çok ev, villa, süs ve çocuk parklarında kullanılan dekoratif panel çit; bir çok özelliğine ve çit fiyatına göre değişiklik göstermektedir. Ürünün özelliğine göre değişkenlik gösteren dekoratif panel çitler, Galvaniz üzeri Elektro statik fırın boya ile boyanan dekoratif panel çitler her türlü iklim şartlarında zarar görmeden uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanılmaktadır.


Bununla birlikte uzun yıllar sıkıntısız kullanılabilmesi için üretim aşamasında bir çok testten geçmektedir. Dekoratif panel çitler 1800 saat tuz testine tabi tutulmaktadırlar. Genel piyasa durumunu göz önüne alındığında Ral 6005 yeşil standart renk olarak kullanılmakta olup, bütün renklerde üretilebilmektedir.


Firmamız sadece dekoratif panel çit uygulamaları alanında değil, güvenlik amaçlı jiletli ve dikenli tel uygulamları alınında da uzun yıllardır hizmet vermektedir. Kullandığı kaliteli malzemeleri, profesyonel işçiliği, uygun fiyatları ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı amaç edinerek sürekli teknolojiyi yakından takip etmektedir.


Sadece uygulama konusunda değil, uygulama sonrasında ileriki zamanlarda çıkabilecek problem ve sıkıntılarda daima müşterilerimize destek olmaktayız. Gaziantep Dekoratif Panel Uygulamaları konusunda daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle itibata geçiniz

Vatan Sana Canım Feda